https://kancelaria-knera.pl/wp-content/uploads/2021/04/naglowek.jpg

O nas

Kancelaria radcy prawnego Dariusz Knera rozpoczęła świadczenie pomocy prawnej Klientom w 2006 roku, a powstała na bazie wielu doświadczeń zawodowych Założyciela, zdobytych między innymi podczas prowadzenia działalności gospodarczej pod firmą Kazus w Gdańsku.

Obecnie siedziba główna Kancelarii mieści się w Gdańsku przy ul. Świętokrzyskiej 91.

Nasze cele

Misja i profil działania

Misją Kancelarii jest dążenie do jak najlepszego zabezpieczenia interesów prawnych Klientów, bez względu na rodzaj i stopień złożoności zaistniałego problemu. Kancelaria z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem traktuje problemy zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych, wykorzystując fachową wiedzę oraz jak najdogodniejsze rozwiązania prawne.

Posiadane doświadczenie oraz wysokie umiejętności merytoryczne i wszechstronność Zespołu sprawia, iż Kancelaria chętnie podejmuje się prowadzenia spraw nietypowych, wymagających autorskich rozwiązań i specjalistycznej wiedzy. Do chwili obecnej wszyscy Klienci, którzy powierzyli Kancelarii prowadzenie swoich spraw są zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecają Nas innym, przez co grono stałych Klientów Kancelarii z roku na rok, wciąż się powiększa.

Zasada wzajemnego zaufania jest priorytetem w kontaktach z Klientami, dlatego też Kancelaria bezwzględnie przestrzega tajemnicy zawodowej dotyczącej powierzanych jej spraw.